Намалювати сходинки як у вихідних даних, використовуючи символи пропуску і решітки #, коли на вхід програми подається ціле число n – кількість сходинок. Пароль доступу до комп’ютера зберігається у змінній n – ціле число, яке вводить користувач. Напишіть програму, яка запитує пароль в користувача. У разі введення користувачем неправильного пароля на екран має виводитися повідомлення Error, після чого дії повинні повторюватися до введення правильного значення. При успішній аутентифікації в ситемі має з’явитися повідомлення Done.

Якщо воно є позитивним, то додати до нього 1; якщо негативним, то відняти від нього 2; якщо нульовим, то замінити його на 10. Вивести отримане число. Для кожного запиту BALANCE програма повинна вивести залишок на рахунку даного клієнта.

Надіслати скаргу на оголошення

IT динамічно розвивається і знає всі нововведення лише спеціаліст, який працює у сфері й постійно читає іноземні джерела. Якщо учневі важко визначитися, учитель оцінить сильні сторони підопічного й порадить той напрям, у якому людина зможе найкраще себе реалізувати. Senior Web Developer/Tech-Lead зі стажем більше ніж 10 років. Програмую на мовах PHP, JavaScript.

Якщо будь-які два значення однакові, необхідно вивести нуль. Напишіть функцію, яка приймає послідовність чисел як у вхідних даних і створює список лише з першого та останнього елементів. Напишіть функцію для створення і друку списку, в якому значення – квадрати цілих чисел від 1 до n включно. Напишіть функцію для перетворення літер введеного рядка у великі, якщо він містить принаймні n великих літер в перших m символах. Спочатку вводиться сам рядок, а в з нового рядка – числа n і m. Напишіть функцію для створення позначок тегів HTML навколо введених рядків.

Додатково ви можете ознайомитися з наступним переліком IT курсів для школярів:

Код Морзе – це код, в якому кожна буква алфавіту (наприклад, англійського), кожна цифра та різні знаки пунктуації представляються набором крапок і дефісів. Напишіть програму, яка перетворює рядок, введений користувачем, в код Морзе (таблицю значення кодів Морзе знайдіть в Інтернеті). Користувач вводить рядок, у якому чергуються цифри та інші символи. На початку і у кінці рядка цифри відсутні. Напишіть програму, яка друкує усі символи введеного рядка у тому ж порядку, але без цифр. Напишіть програму, яка виводить на екран рядок з 5-ти копій останніх двох символів введеного користувачем рядка (довжина введеного рядка повинна бути не менше 2).

цікаві задачі з програмування

Напишіть програму, яка за введеним ім’ям відомого інформатика друкує його дату народження або у відсутності такого – відповідне повідомлення як у вихідних даних. Дано послідовність цілих чисел, яка вводиться в рядку через пропуск. Визначте два найменших елемента послідовності.

Python 3

Більшість обраних сервісів створили для дорослих кодерів, однак DOU додав у добірку й ті тренажери, що зацікавлять дітей. Рік високосний, якщо він ділиться на 4, і при цьому не ділиться на 100 або якщо ділиться на 400. PythonChallenge — щоб вирішити зростаючі за складністю загадки на цьому сайті, необхідно написати програму на Python. Timus Online Judge — російськомовна платформа, де тисячі задач зручно відсортовані за складністю і темами. Дано масив розміру N.

Створять комп’ютерні ігри та власні програми для роботів. Розвинуть технічне мислення, уміння аналізувати та працювати у команді. Зрозуміють термінологію мови програмування, структури блокових мов та принципу їх роботи.

Репетитори з програмування — уроки програмування

Познайомляться з грошовими одиницями та навчаться визначати час, співвідношення між одиницями часу. Учні та учениці оволодіють базовими знаннями з програмування, навчаться програмувати за блок-схемами та зрозуміють, як оперувати змінними. Наш курс «Програмування зі SPIKE Prime» переконає, що програмувати не лише просто і цікаво, а й під силу кожному юному інноватору та інноваторці.

цікаві задачі з програмування

Замість паперових зошитів учні використовують електронні. Сховище — правильний спосіб. Якщо вже ніяк не можна його дістатися, то ось проста і коротка відео-інструкція з Ізраїлю по вибору місця в приміщенні під час ракетної атаки.

Від змагального програмування до ігор: 21 онлайн-платформа, що допоможе розробникам відточити навички

☰ЗадачіРозділиТеоріяFAQЗадачі та завдання на мові Python. На цю e-mail адресу буде надіслано інструкцію про відновлення доступу. Визначити, чи є введений рядок паліндромом, як от АВВА, kazak і т.

цікаві задачі з програмування

Якщо щось не працює, то видаляємо F-Secure FREEDOME VPN і пробуємо встановлювати Windscribe по пункту два інструкції. Або самостійно або у складі невеликої команди. Задачі справді складні, от тут я детально описав українською, яким алгоритмом ми бились над однією з задач 25 годин, але так і не дотиснули. Звертаю увагу вчителів на дану плафторму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *